izmir Otomatik Vites Volkswagen Passat

izmir Otomatik Vites Volkswagen Passat

izmir Otomatik Vites Volkswagen Passat

 

 

 

 

Güvenliğiniz bizim için önemlidir.  Passat ile güvenliğiniz emin ellerde.

Yeni Passat benzersiz konforu ve gelişmiş sürüş destek sistemleri ile sizi istediğiniz yere götürmeye hazır.

Yeni Passat modern çizgileri, dikkat çeken far tasarımları, gelişmiş gövde yapısı ve özel dekor seçenekleri ile artık daha da çekici.

Güçlü motor seçenekleri, benzersiz şanzıman teknolojileri ve çevreye duyarlı sistemler sürüş keyfinizi benzersiz kılacak.

Bu kadar düşünceli bir otomobili sizce kim kiraya verir. İzmir Cena Rent a car

beyaz-passat

izmir Otomatik Vites Volkswagen Passat

Aracın Özelliklerinden bir kısmı:

ABS

En önemli kaza nedenlerinden biri frenleme esnasında oluşan kızaklama ile kontrolün kaybedilmesidir. ABS’siz araçlarda frene uygulanan sert tepkiler otomobilin kızaklamasına ve kontrolün kaybedilmesine neden olabilir. Ancak ABS ve hidrolik fren asistanı sayesinde sert ve frenleme esnasında bile kontrol sürücüde olmaya devam eder. Bu sayede Passat’ınızı mümkün olan en kısa süre ve mesafede durdurabilirsiniz.

Hava Yastıkları

Hava yastıkları neden önemli? Çünkü sadece emniyet kemeri takmak yeterli değil. Olası bir kaza anında öne doğru savrulmak önemli bir yaralanma riski oluşturur, sadece emniyet kemeri kullanmak bu riski belirli oranlarda azaltsa bile tek başına yeterli olmayabilir. İşte bu noktada hava yastıklarının önemi ortaya çıkar. Yeni Passat sizi korumak için bu konuda iddialı: Sürücü ve ön yolcu ön, ön koltuklar için yan ve ön ve arka koltuklar için perde hava yastıkları tüm donanım seviyelerinde standart

ESP

Tüm Passat’larda standart olarak sunulan Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP) güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyor. Diğer sürüş destek sistemleri ile eş zamanlı çalışan ESP, öne ya da arkaya kaymanız durumunda kontrolü kaybetmemenize yardımcı oluyor.

Kaliteli İşçilik

Yeni Passat işçilik kalitesinde referans olmaya devam ediyor. En kaliteli malzemeler, kusursuz işçilik ile birleşince ortaya benzersiz bir lüks çıkıyor. Yeni Passat’ın kapısını açtığınız anda görmeye başlayacaklarınız sizi çok etkileyecek

Galvanizli Gövde

Yeni Passat’ınızın yapısını güçlendirmek, çevresel etkilere karşı direncini arttırmak ve paslanmazlık süresini uzatmak için gövdeye galvanizleme işlemi uygulanır.

Lazer Kaynak Teknolojisi

Yeni Passat yüksek teknoloji ve kusursuz işçiliğin ürünlerinden biri. Lazer kaynak teknolojisi rijit gövde yapısı oluşturarak hem sağlamlığı arttırır hem de yol tutuşu ve araç içi ses yalıtımına katkı sağlar. Böylece Passat’ınız sadece aldığınız yıl değil, ilerleyen yıllarda da sağlamlık ve sessizliğini korur.

 

Anahtarsız Giriş Sistemi

Anahtarsız giriş sistemi sayesinde Yeni Passat’ınızın anahtarına dokunmadan kapınızı açabilirsiniz. Sensörler aracılığıyla aracınız sizi algılar ve kapıya elinizi uzattığınız anda kapı açılmaya hazır hale gelir. Bu sistem Highline donanımlı Yeni Passat’larda standart, diğer donanımlarda opsiyonel olarak sunulmaktadır